Oljemålning med slottspark

Oljemålning med slottspark
Oljemålning med slottspark
Oljemålning med slottspark
Oljemålning med slottspark

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): S:t Julians, Kent, olja på duk, etikett a tergo, daterad 1845, 51x77 cm

Krackeleringar

378828

2016-04-24