Fartygsmodell
2016-04-25
378864
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARTYGSMODELL, 1900-talets första hälft, bemålad furu samt plåt, sockel med bemålat pastellage, höjd 62, längd 62 cm
Åldersrelaterat slitage