Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FARTYGSMODELL, 1900-talets första hälft, bemålad furu samt plåt, sockel med bemålat pastellage, höjd 62, längd 62 cm
Åldersrelaterat slitage
378864
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här