Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets första hälft, bemålad furu samt plåt, sockel med bemålat pastellage, höjd 62, längd 62 cm

Åldersrelaterat slitage

378864

2016-04-25