Fällbord 1800-tal
2016-04-25
378886
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, alrotsfanér, rund skiva med senare "klaffunktion", höjd 75,5 cm, diameter 88,5 cm
Slitage, repor, märken, senare gjord klaff