Soffa/säng gustaviansk stil

Soffa/säng gustaviansk stil
Soffa/säng gustaviansk stil
Soffa/säng gustaviansk stil
Soffa/säng gustaviansk stil
Soffa/säng gustaviansk stil
Soffa/säng gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA/SÄNG, 1900-tal, gustaviansk stil, trästomme, klädda armstöd och rygg, lös sittdyna, utdragbar sängdel, höjd 72, längd 205 cm, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

378887

2016-04-25