Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, Luxus Luno, 1900-talets andra hälft, formgiven av Östen och Uno Kristiansson, akrylplast, höjd 40, diameter ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
378894
2016-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner