Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE BÖCKER, mest fransk 1600-1800-tal, skönlitteratur, historia, mm. Udda delar, delvis ej kompletta verk.
Samtida skinnband mm
Skador, defekter, udda delar.
378900
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här