Äldre böcker fransk litteratur

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, mest fransk 1600-1800-tal, skönlitteratur, historia, mm. Udda delar, delvis ej kompletta verk.
Samtida skinnband mm

Skador, defekter, udda delar.

378900

2016-04-25