C. Göran Karlsson

C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, ur "Legenden om korset", signerad och daterad CGK 06, tempera på papper, ca 21,5x19 cm

378913

2016-04-25