Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, ur "Legenden om korset", signerad och daterad CGK 06, tempera på papper, ca 21,5x19 cm
378913
2016-04-25