C G Karlsson tempera

C G Karlsson tempera
C G Karlsson tempera
C G Karlsson tempera
C G Karlsson tempera

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Orden", signerad och daterad CGK 08, tempera på kartong, i av konstnären egen ritad ram 38x28 cm

378922

2016-04-25