Klubbat för:
7 600 SEK
4 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets början, rokokostil, valnöt, med stenskiva, en låda, höjd 79, 42x42 cm
En skiva med kantlagning
378923
2016-04-25