Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID BLOMBERG, tillskriven, 1920-tal, gungstol i Windsormodell, rygghöjd 90 cm
Slitage
378948
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här