Porfyrburk

Porfyrburk
Porfyrburk
Porfyrburk
Porfyrburk
Porfyrburk
Porfyrburk

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOBAKSBURK, 1800-talets första hälft, porfyr, höjd 14 diameter 12 cm

Skador och lagning

378949

2016-04-25