Oskar Bergman

Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Oscar Bergman, 1926, akvarell, ca 35x49 cm

378962

2016-04-25