Örhängen hänge ringar guld
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, HÄNGE, i form av ett hjärta, RINGAR, 2 st., med stenar, 14 och 18 k guld, total vikt ca 8,5 g, kedja, hänge, silver, 4 udda örhängen, oädel metall medföljer
Stenar med repor och slitage
378992
2016-05-01