Lars Pirak litografi

 Lars Pirak litografi
 Lars Pirak litografi
 Lars Pirak litografi
 Lars Pirak litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): "Ällu räb´dam", signerad Lars Pirak, 249/320, färglitografi, ca 50 x 37 cm

378998

2016-04-26