Karmstolar rokokostil
2016-04-26
379022
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, bestad bok, skuren dekor, klädd i plysch, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, armstöd slitna