Johan Scott blandteknik på papper

Klubbat för:

6 800 SEK

8 000 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Johan Scott 2012, blandteknik på papper, 62x 49 cm

379026

2016-05-20