Sirelius Finlands ryor

Sirelius Finlands ryor
Sirelius Finlands ryor
Sirelius Finlands ryor
Sirelius Finlands ryor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIRELIUS, U. T., Finlands ryor. Textilhistorisk undersökning. Kol. plr o.a. ill. Ngt nött rödbrunt hfrbd, blekt guldorn. rygg m. fyra upphöjda bind. PA Norstedt & Söners Förlag

Ej genomgången, smärre slitage, kasett med slitage/lagning

379031

2016-04-26