Sirelius Finlands ryor
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIRELIUS, U. T., Finlands ryor. Textilhistorisk undersökning. Kol. plr o.a. ill. Ngt nött rödbrunt hfrbd, blekt guldorn. rygg m. fyra upphöjda bind. PA Norstedt & Söners Förlag
Ej genomgången, smärre slitage, kasett med slitage/lagning
379031
2016-04-26