Vitrinskåp barockstil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, med skåpsunderdel, 1900-talets sista del, barockstil, grönmålat, överdel med hyllplan, underdel inredd med skåp och lådor, höjd 190, 141 x 42 cm, 2 nycklar finns
Smärre bruksslitage
379052
2016-04-26