Bengt Landin oljemålning

Bengt Landin oljemålning
Bengt Landin oljemålning
Bengt Landin oljemålning
Bengt Landin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): Fönsterutsikt, signerad och daterad a tergo Bengt Landin 1967/68, olja på duk, 50x60 cm

379057

2016-04-26