Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, monterade på träfötter, höjd med skärm 70 cm
Ytslitage, en skärm med litet hål
379065
2016-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här