Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Motiv sannolikt Siljan-Dalarna, signerad och daterad Constantin -32, olja på pannå, ca 30 x 41 cm
379068
2016-04-26