Thomas Åberg oljemålning

Thomas Åberg oljemålning
Thomas Åberg oljemålning
Thomas Åberg oljemålning
Thomas Åberg oljemålning
Thomas Åberg oljemålning
Thomas Åberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

THOMAS ÅBERG (1900-tal): Pingviner, signerad, olja på duk, ca 76 x 90 cm
UTSTÄLLD: Luleå konstmuseum

379099

2016-04-26