Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOM KRESTENSEN (född 1927), Komnposition med figurer, signerad Tom Krestensen, daterad a tergo 1969, olja på pannå, ca 30x30 cm
379103
2016-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här