Tom Krestensen oljemålning

Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM KRESTENSEN (född 1927), Komnposition med figurer, signerad Tom Krestensen, daterad a tergo 1969, olja på pannå, ca 30x30 cm

379103

2016-04-27