Emmor på hjul

Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul
Emmor på hjul

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMOR, 1 par, på hjul, 1800-talets andra hälft, sitthöjd 42 cm

Klädsel med smärre slitage

379115

2016-04-26