Klubbat för:
2 200 SEK
4 000 SEK
BLOMBORD, 1800-talets andra hälft, boulleteknik, förgyllda mässingsdetaljer, lock varunder plåtinsats, höjd ca 80, 66x43 cm
Skador: Listverk skadat, ställvist fanérsläpp
379124
2016-05-06