Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

BLOMBORD, 1800-talets andra hälft, boulleteknik, förgyllda mässingsdetaljer, lock varunder plåtinsats, höjd ca 80, 66x43 cm
Skador: Listverk skadat, ställvist fanérsläpp

379124

2016-05-06