Käpp snidat trä

Käpp snidat trä
Käpp snidat trä
Käpp snidat trä
Käpp snidat trä
Käpp snidat trä
Käpp snidat trä

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPP, snidat trä, 1800-talets andra hälft, träskuren dekor i form av en byst, järnskodd avslutning, 93 cm

Ytskador

379131

2016-04-26