Bengt Landin litografi

Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LANDIN (f 1933), Komposition med gräsand, signerad Bengt Landin och numrerad 179/375, litografi, ca 42 x 32,5 cm

379133

2016-04-26