Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKEMON, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av fåglar i trädgård, 180x40 cm
Skador, slitage
379144
2016-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här