Kakemon

Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKEMON, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av fåglar i trädgård, 180x40 cm

Skador, slitage

379144

2016-04-26