Evert Taube litografier

Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier
Evert Taube litografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Mapp: "Minnen från Pampas", signerade och daterade Evert Taube -71 och -72, 189/195, 6 st färglitografier, bildmått ca 33 x 43 cm

Ramade, 1 saknar glas

379162

2016-04-26