Fickur silver

Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 5 st, silver / 800, varav ett i sterlingsilver England, ett ur märkt Kronan, diameter 42-50 mm

Skador, ett ur saknar en visare, repor, urtavla med spricka

379175

2016-04-26