Bruno Mathsson/Piet Hein superelips
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superelips, fanerat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 220x110 cm
Bruksslitage
379177
2016-04-26