Bruno Mathsson/Piet Hein superelips

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superelips, fanerat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 220x110 cm

Bruksslitage

379177

2016-04-26