Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, sengustavianskt, s k Bornholmsur, bemålat, bronserat, höjd 203 cm

Senare bemålat, skador, skadat lås

379207

2016-04-26