Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): Klara kyrka, signerad, signerad Jerken, olja på duk, ca 72 x 50 cm
Daterad atergo 1947
379209
2016-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här