Tallrik Rörstrand

Tallrik Rörstrand
Tallrik Rörstrand
Tallrik Rörstrand
Tallrik Rörstrand

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIK, 1800-talets första hälft, Rörstrand, flintgods, konturerat brätte, dekor av blommor, diameter 23 cm

Sprickor, slitage

379211

2016-04-26