Dagbädd 1900-talets början
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAGBÄDD, för barn, 1900-talets början, troligen Indien, upphängning i smide, svarvade detaljer och ben, höjd 44, 126x61,5 cm, kan med fördel användas som soffbordsunderrede
Åldersrelaterat slitage
379227
2016-04-26