Dagbädd 1900-talets början

Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början
Dagbädd 1900-talets början

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, för barn, 1900-talets början, troligen Indien, upphängning i smide, svarvade detaljer och ben, höjd 44, 126x61,5 cm, kan med fördel användas som soffbordsunderrede

Åldersrelaterat slitage

379227

2016-04-26