Karaff 1782

Karaff 1782
Karaff 1782
Karaff 1782
Karaff 1782

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARAFF, 1700-tal, med hänkel, slipad dekor, daterad 1782, höjd 26 cm

Glassjuka, mindre stjärnspricka

379229

2016-04-26