Lennart Jirlow Cést ca la vie
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LENNART JIRLOW, (född 1936): Portfölj innehållandes 5 litografier: "Cést ca la vie", signerad L Jirlow, 181/310, färglitografi, 45x61, tryckta hos Mourlot i Paris 1976, titlar:
"Köket", "Trubaduren", "Trädgårsmästaren", "Hos Mourlot", "Balkongen"
Kantveck
379233
2016-04-26