Lennart Jirlow Cést ca la vie

Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie
Lennart Jirlow Cést ca la vie

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LENNART JIRLOW, (född 1936): Portfölj innehållandes 5 litografier: "Cést ca la vie", signerad L Jirlow, 181/310, färglitografi, 45x61, tryckta hos Mourlot i Paris 1976, titlar:
"Köket", "Trubaduren", "Trädgårsmästaren", "Hos Mourlot", "Balkongen"

Kantveck

379233

2016-04-26