Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (4), Komposition med spelkort, signerad Reutersvärd, HC, färglitografi, bladmått 62x72 cm

379249

2016-04-27