Wienerbronser ödlor
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
WIENERBRONSER, 2 st, 1900-tal, i form av ödlor, kallmålad brons, längd ca 10 respektive 20 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
379267
Päivämäärä:
2016-04-27