Stringhylla

Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla, teak och grålackerade gavlar, 2 sektioner, med barskåp, skrivbordsdel med 2 lådor, tidskriftshylla, 9 smala hyllplan, 7 breda hyllplan, 3 + 2 golvkonsoler

Bruksslitage, repor, tre hyllplan ej original

379273

2016-04-27