Thea Ekström blandteknik

Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988), Tecken, signerad och daterad Ekström 22 III 67, blandteknik på papper, dedikation, ca 32x32 cm

379283

2016-04-27