Carl Berndt oljemålning

Carl Berndt oljemålning
Carl Berndt oljemålning
Carl Berndt oljemålning
Carl Berndt oljemålning
Carl Berndt oljemålning
Carl Berndt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL BERNDT (1878-1950): Vinterlandskap, signerad Berndt, olja på duk, ca 45x68 cm

379306

2016-04-27