Sven Lidberg oljemålning
2016-04-27
379313
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1944-2009): Komposition, signerad Sven Lidberg, olja på papper från "La Coupoit", ca 24x11 cm