Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MUMINMUGGAR, 5 st, porslin, Arabia, Finland, bl a "Muminmamman" 91-99, 2 st "Lilla My" 91-96, "Muminmamman" 90-96, "Muminpappan" 91-99, höjd 8 cm
1 naggad Lilla My, slitage
379322
2016-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här