Muggar mumin

Muggar mumin
Muggar mumin
Muggar mumin
Muggar mumin
Muggar mumin
Muggar mumin
Muggar mumin
Muggar mumin

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUMINMUGGAR, 5 st, porslin, Arabia, Finland, bl a "Muminmamman" 91-99, 2 st "Lilla My" 91-96, "Muminmamman" 90-96, "Muminpappan" 91-99, höjd 8 cm

1 naggad Lilla My, slitage

379322

2016-04-27