Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YTTERFODER, 2 st., Kina, koppar, dekor av fåglar, en med märkning i botten, diameter ca 28-29, ca 21-22 cm
Slitage/mindre skador, en med lagad botten
379329
2016-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här