Ýtterfoder Kina

Ýtterfoder Kina
Ýtterfoder Kina
Ýtterfoder Kina
Ýtterfoder Kina
Ýtterfoder Kina
Ýtterfoder Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 2 st., Kina, koppar, dekor av fåglar, en med märkning i botten, diameter ca 28-29, ca 21-22 cm

Slitage/mindre skador, en med lagad botten

379329

2016-04-27